Naše služby

Naše služby

Autobusová a mikrobusová doprava

Zabezpezpečíme prepravu väčších skupín osôb presne podľa Vašich požiadaviek.

Preprava pre CK

Ponúkame spoluprácu cestovným kanceláriám a agentúram za dohodnutých podmienok, ktoré majú záujem poskytnúť kvalitnú prepravu svojim klientom.

Preprava zamestancov

Ponúkame prepravu zamestnancov pre výrobné závody a prevádzky kamkoľvek, kde je to potrebné, za individuálnych cenových a platobných podmienok, presne tak, ako to Vám a Vašej firme bude vyhovovať.

Airport and Hotel transfer

Zabezpečíme odvoz osôb z hotelov a letísk na Slovensku a v okolitých krajinách, podľa požiadavky zákazníka.

Limousine service

Ponúkame Vám najnovšie elegantné limuzíny značky Mercedes Benz s vodičmi, na reprezentatívne účely, ktoré sú osvedčeným partnerom na cestách a vždy tam, kde je vhodné zapôsobiť.

Letenky & TAXI

Ušetrite si svoj čas a využite jedinečnú možnosť rezervácie letenky spolu s dopravou. V spolupráci s našim partnerom Vám ponúkame spojenie dvoch služieb v jednu za výhodných podmienok. Zadajte, kam plánujete letieť, a my Vám spravíme kalkuláciu letenky a dopravy.

Delegácie a VIP návštevy

Ponúkame prepravu VIP osôb. Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s prepravou vysoko postavených osôb limuzínami na najvyššej úrovni.

Meetingy, trainingy a konferencie

Pomôžeme Vám a Vašej firme zabezpečiť prepravu väčšieho množstva osôb, kombináciou osobných vozidiel, mikrobusov a autobusov presne tak, ako to bude pre Vás a Vašu firmu najvýhodnejšie.

Svadby

Spravte mladomanželom ich výnimočný deň ešte výnimočnejším a objednajte im vyzdobenú svadobnú limuzínu, ktorá vyzdvihne jedinečosť tohoto okamihu.

Preprava pre Hotely, Hostely a Penzióny

ponúkame spoluprácu ubytovacím zariadeniam za dohodnutých podmienok s ohľadom na hotelovú províziu.

Platobné podmienky

  • umožňujeme platbu kreditnou kartou priamo vo vozidle, rovnako aj fakturáciu vykonanej prepravy
  • pri perspektívnej dlhodobej spolupráci máme individuálnu cenovú politiku